Złota biżuteria podkreśla piękno oraz dodaje atrakcyjności i pewności siebie. Odpowiednio dobrana podkreśla charakter stylizacji i dodaje jej modnego looku.  

Sukienki są wyjątkowym elementem kobiecej garderoby i to w szczególności one powinny tworzyć z biżuterią zgraną całość. Przy planowaniu galanterii warto więc kierować się zasadą: im mniej, tym lepiej, ponieważ minimalizm i prostota zawsze prezentuje się dobrze. Wzory, faktury i kolory należy łączyć ostrożnie i z wyczuciem.  

Dobierając do sukienek modną biżuterię warto postawić na kontrasty. Do ciemnych materiałów idealnie pasuje jasna biżuteria. Natomiast do jasnych kreacji warto dodać ciemniejsze dodatki. Pamiętajmy jednak, że zawsze najbezpieczniejszym wyborem będzie niezwykle uniwersalna – złota biżuteria. Kolor ten prezentuje się wspaniale w większości zestawień. Do klasycznych sukienek w stonowanych kolorach wspaniale sprawdzi się również rodzaj biżuterii nazywany biżuterią osobistą, który zawsze przykuwa uwagę. Najbardziej popularne są złote bransoletki, na których zawiesza się specjalne zawieszki – charmsy. Zazwyczaj są one ofiarowywane z różnych okazji – na urodziny, rocznicę ślubu, imieniny. Całość stanowi niejako kolekcję małych wspomnień. W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór motywów zarówno złotych bransoletek, jak i zawieszek, w tym złoty charms love, czy też łapacz snów.  

Sukienki, tak jak biżuteria, różnią się w zależności od okazji. Urodziny, chrzciny, komunia, Dzień Matki, zaręczyny, czy wesele – każdy z wymienionych dni wymaga eleganckiej oprawy. Specjalne okazje pozwalają na większą odwagę w kwestii doboru dodatków. Należy jednak pamiętać aby efektownego łańcuszka nie łączyć z ozdobnymi kolczykami. W takiej sytuacji warto postawić na okazały pierścionek albo bransoletkę.  

Zwiewne, letnie sukienki najlepiej połączyć z biżuterią typu boho. Jest to również idealna propozycja na ślub. Naszyjniki, bądź bransoletki z motywami takimi jak pióra, czy łapacze snów dodają stylizacji dodatkowej lekkości.

Największym wyzwaniem pozostają sukienki we wzory. Kreacje te przyciągają uwagę same w sobie, dlatego warto w tym przypadku postawić na bardzo drobne i subtelne elementy biżuterii, odwołując się do zasady, o której wspomnieliśmy na początku. Wspaniale sprawdzą się złote celebrytki w próbie 585 z jaskółką, czy też sercem lub klasyczne kolczyki sztyfty np. w kształcie kółek.