Przygotowując się do tego wyjątkowego dnia, jakim jest ślub stawiasz na to, aby czuć się i wyglądać wyjątkowo. Najważniejszym aspektem jest oczywiście wybór sukni ślubnej. Nie mniej jednak odpowiednie dodatki to bardzo ważna kwestia, wszystko powinno ze sobą współgrać i być zgodne z Twoim gustem. Poniżej znajdziesz pigułkę wiedzy, na jaką biżuterię ślubną warto postawić. 

 Kolor biżuterii ślubnej 

Dobierając kolor biżuterii, należy wziąć szczególnie pod uwagę kolor sukni ślubnej. Zwróć uwagę na jej kolor, oceń czy wpada w bardziej ciepłe, czy zimne kolory. To czy wybierzesz złoto, srebro czy perły zależy tylko od Ciebie. Co więcej, są panny młode, które chętnie stawiają na nieco mniej tradycyjną, kolorową biżuterię. Nie zapominaj też o dopasowaniu biżuterii do odcienia Twojej skóry. Najlepiej już na etapie przymiarek sprawdź, który wariant pasuje najbardziej i przede wszystkim, w czym czujesz się najlepiej. 

Biżuteria boho na ślub 

Styl boho jest obecnie bardzo popularny. Przyszłe panny młode często decydują się na suknie jak i na biżuterię w tym stylu. Trendy boho kojarzą się z lekkością, naturą i brakiem ograniczeń. Nie jest to bardzo popularny styl, jednak grono jego zwolenniczek w ostatnim czasie zdecydowanie wzrosło. Warto, więc postawić na naszyjnik, bransoletkę czy kolczyki w stylu boho. 

Reasumując, wybierając biżuterię, warto wziąć pod uwagę kolor swojej sukienki, barwę swojej skóry a przede wszystkim swój gust.