Wiadome jest, że podczas świąt Bożego Narodzenia kobiety chcą wyglądać szykowanie i nadzwyczajnie. Niewątpliwie pomaga w tym dobranie odpowiedniej biżuterii do swojej stylizacji. 

Z pewnością stawiamy na bardziej elegancką biżuterię niż ta, którą zakładamy na co dzień i do pracy. Z drugiej jednak strony musi być ona stonowana i nie krzykliwa. 

Dokładnie takie wymagania spełnia biżuteria dostępna w naszym sklepie. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie wśród licznych celebrytek i charmsów. Jaka złota biżuteria sprawdzi się do świątecznych stylizacji, podpowiadamy poniżej.   

O jakich zasadach należy pamiętać wybierając biżuterię na święta 

Na samym początku należy podkreślić, że wigilii nie należy traktować jak wielkiego bankietu. Wybierając biżuterię, szczególnie ważne jest, aby dodawała Ci uroku, a nie sprawiła, że Twój wygląd będzie ekstrawagancki.

Poniżej kilka propozycji z naszego asortymentu, które naszym zdaniem najbardziej sprawdzą się do tego typu stylizacji.

  • Skrzydła anioła to szczególny symbol, który znaczenie zyskuje podczas świąt Bożego Narodzenia. Ciężko nie zgodzić się z tym, że podczas świętowania  dużo mówi się o aniołach. Uznaje się, że Anioł to posłaniec Boży. Anielskim włosem przyozdabiamy też choinkę.

Nie ma w tym, więc nic dziwnego, że nasza złota  celebrytka z symbolem skrzydła jest jednym z najchętniej kupowanych na prezent świąteczny. 

  • Bardziej uniwersalną i również popularną celebrytką jest celebrytka z sercem. Taką biżuterię możesz podarować mamie, dziewczynie czy po prostu przyjaciółce. 

Jeśli natomiast ktoś z Twoich bliskich kolekcjonuje charmsy to u nas znajdziesz mnóstwo ciekawych propozycji na taki prezent. Na szczególną uwagę zasługują charmsy takie jak: 

Pamiętaj też, że zawsze możesz podarować bliskiej Ci osobie bransoletkę modułową, która zapoczątkuje kolekcjonowanie złotych charmsów. Do kompletu warto też dobrać charms łańcuszek zabezpieczający.

Tego typu piękne i jakościowe prezenty z całą pewnością uradują osobę obdarowaną.