Chodź, zachęcamy, aby miłość była celebrowana codziennie, w natłoku obowiązków nie zawsze znajdujemy czas na miły gest. Walentynki to czarująca odskocznia od codziennej rutyny. Święto Zakochanych obchodzimy 14-stego lutego. Warto znaleźć chwilę w ciągu tego dnia na celebrowanie miłości. Złota biżuteria to piękny prezent z okazji  tego dnia, który serdecznie polecamy jako symbol trwałego związku. Sprawdź jakie pomysły na podarunek  przygotowaliśmy z tej okazji.

Spis treści:

  1. Złote charmsy — unikalna pamiątka wyjątkowej relacji
  2. Złote kolczyki klasyczne — ponadczasowe piękno
  3. Modne celebrytki na szyję — unikalne i  modne wzory

Złote charmsy — unikalna pamiątka wyjątkowej relacji

Wyjątkowość złotych charmsów polega na tym, że każdy z nich symbolizuje ważne wydarzenie. Wiele osób docenia prezenty, które mają wartość sentymentalną i w dodatku są  nadzwyczajnie piękne. Dzięki biżuterii złożonej z eleganckich złotych zawieszek kobiety mogą cieszyć się biżuterią na lata. Jeśli bliska Ci osoba oddała się już pasji kolekcjonowania zawieszek polecamy w dniu Walentynek podarować dla niej charms love z sercem. Chętnie  wybieranym wzorem jest również charms złote serce. Z pewnością taka symboliczna zawieszka skradnie serce ukochanej Ci osoby.

Modne celebrytki na szyję lub nadgarstek — unikalne i  modne wzory

Celebrytki to rodzaj subtelnej biżuterii na nadgarstek lub szyje. Ich wyjątkowość podkreślają przywieszone do łańcuszka zawieszki o urozmaiconych kształtach i wzorach. Sprawdza się ona jako dodatek do codziennej stylizacji, ale i na okazjonalne święta. Te pełne uroku ozdoby to hit wśród fanek klasycznej i minimalistycznej mody. Złota celebrytka serce to wariant, który sprawi przyjemność drugiej osobie. Do każdej stylizacji sprawdzi się doskonale celebrytka serce.

Złote kolczyki klasyczne — ponadczasowe piękno

Dewizą, jaką kieruje się coraz więcej osób jest less is more co oznacza mniej znaczy więcej. Ludzie coraz częściej stawiają na ponadczasowe fasony i proste kroje. Minimalistyczne złote kolczyki serce  to biżuteria, przy której można stworzyć nieograniczenie wiele kombinacji w stylizacji modowej. Innym przykładem mogą  być złote kolczyki sztyfty, które najchętniej wybierają nasze klientki. Wynika to prawdopodobnie z wyjątkowości i ponadczasowości wzoru.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!