Każda z kobiet ma inny gust i inne oczekiwania co do biżuterii, która sprawdzi się na co dzień. Jednak można śmiało powiedzieć, że celebrytki spodobają się zdecydowanej większości Pań. Z racji na swój urok i elegancję wpasują się zarówno w gusta Pań lubiących klasyczne, jak i minimalistyczne stylizacje. Poniżej znajdziesz kilka podpowiedzi, jaką biżuterię w tym stylu wybrać. 

Czym są celebrytki

Celebrytki to delikatna biżuteria w różnych kształtach.  Szczególną popularnością cieszą się naszyjnik celebrytka z sercem, gwiazdą, jaskółką czy koniczynką. Złote celebrytki, które oferujemy, wyglądają bardzo elegancko, a zarazem delikatnie. 

 

Do jakich stylizacji pasują celebrytki 

Tak zupełnie szczerze jedną z największych zalet celebrytek jest fakt, że można je nosić do każdej stylizacji. Niezależnie czy zdecydujesz się założenie koszuli, sukienki czy  innej garderoby to złote celebrytki a będzie pasowała idealnie. 

Pamiętaj, że jak we wszystkim tak i w noszeniu celebrytek  diabeł tkwi w szczegółach. Zakładając je, dodasz swojej stylizacji kobiecego, subtelnego looku.

Jeśli uważasz, że są one biżuterią dla Ciebie, sprawdź nasz asortyment wśród, którego znajdziesz celebrytki łańcuszki i celebrytki bransoletki