Zawieszki charms mają to do siebie, że poza wartością materialną mają również wartość sentymentalną. Z tych względów zgubienie, któregoś z elementów naszej bransoletki jest przykrym doświadczeniem. Szczególnie że zawieszki to małe elementy, które  podczas zdejmowana mogą spaść z bransoletki. Z tego względu tak ważne jest zabezpieczenie swoich charmsów.

Charms łańcuszek zabezpieczający

Złoty łańcuszek zabezpieczający charms to po pierwsze, praktyczne zabezpieczenie elementów bransoletki podczas sytuacji, gdzie bransoletka np. ulegnie niespodziewanemu rozpięciu. Z drugiej strony stanowi on element estetyczny. To przede wszystkim te dwa powody sprawiają, że według nas są one nieodłącznym elementem każdej bransoletki charms.

Czy założenie łańcuszka zabezpieczającego jest trudne ?

Łańcuszek zabezpieczający składa się z dwóch niewielkich charmsów połączonych ze sobą łańcuszkiem. W celu założenia łańcuszka najpierw musisz zdjąć  właściwe zapięcie w kształcie kulki, następnie  z obu stron przymocować charmsy. Na koniec należy połączyć końce bransoletki tradycyjnym zapięciem, a następnie z powrotem połączyć końce bransoletki tradycyjnym zapięciem. Założenie go jest więc bardzo łatwe  szybkie.  

Wszystkie Panie, które posiadają już swoją kolekcję charmsów wiedzą jak ważne jest ich zabezpieczenie. Natomiast wszystkie te, które jeszcze zastanawiają się nad ich zakupem, serdecznie do tego zachęcamy.

Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem złotej biżuterii modułowej i składania zamówień.